Oregon

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Oregon kinnisvara müügikuulutusi.

Oregonis müüdav kinnisvara

See piirneb Vaikse ookeani lääne poole, Washingtonist põhja suunas, California suunas lõunaosas Idahoga Idas ja Nevada kaguosaga.

Oregon on Vaikse ookeani loodeosa Ameerika rannikuriik. See on tuntud oma maastike mitmekesisuse poolest, mis hõlmavad metsi, mägesid, talumajaid ja randu. Portlandi linn on tuntud oma ekstsentrilise avangardikultuuri poolest ning omab tuntud kohvikuid, butiike, nullmilille restorane ja väikseid õlletehaseid.

Kui olete huvitatud Oregonis oleva kinnisvara ostmisest, peate teadma kinnisvaraturu olukorra kohta midagi.

Oregonis on hetkel kinnisvaraturul rohkem ostjaid kui müüjaid ning kuigi see võib raskendada ostjate jaoks õigete klientide leidmisega, on see aidanud müüjal kiiresti lõpetada tehingu ja saada oma eelistatud lõpliku müügihinna, kui palju ostjad võistlevad oma kodu eest.

Portlandis on turul vähem maju ja vähem pakkumisi. See tähendab, et olemasolevate kodude vähenemine ei mõjuta Portlandi müüjate turgu.

Viimastel aastatel, kui potentsiaalsetelt ostjatelt oleks Oregonis müügiks ühekordse vara pakkumisi, oleks vähemalt 20 pakkumist. Täna on see arv vähenenud umbes kahe või kolme mitmekordse pakkumise tõttu, kuna piirkonnas on nõudlus maja järele.

Koduostjate väljavaated esimest korda pole nii igav, nagu tundub. Populaarseimad linnad, nagu Beaverton ja Canby, on suurepärased kohad, kus otsida odava kodukodu. Nii et nad võivad olla huvitav koht Oregoni müügiks oleva kinnisvara otsimiseks

Majade müügihinnad aastal 2017 võivad olla kehtestatud, kuid jõukas turg on tekitanud mõningaid küsimusi Oregoni kinnisvaraturu piiride kohta.

Kuigi see võib jätkuvalt olla müüjate turg, ei ole see nii tugev, kui oli 2017. aastal. Seetõttu on potentsiaalsetele ostjatele suurepärane aeg ringi liikuda ja kodu osta, eriti kui nad on kodus esimest korda ostja.

Lane maakonna keskmine müügihind kasvas aastatel 2016 ja 2017 9,6%, keskmiselt 287 900 dollarit. Eelmisel aastal ületas keskmine müügihind 265 300 dollarit.

Firenze, Oregoni piirkonna maja keskmine müügihind on kasvanud 6%. Enamik kinnisvaraeksperdidest väidavad, et nad ei eeldata, et keskmine müügihind tõuseks 2018. aastaks üle 9%.

Lane'i maakond on alates 2012. aasta majanduslangusest kinnisvaraturul kasvanud. Maja hinnad on viimase viie aasta jooksul kasvanud. Nii et Lane'i maakond pole õige linn, kust otsida Oregonis kinnisvara müüki.

Aastal 2018 Oregonis kasvas kodude väärtus alates 2017. aastast 8,8% ni ning eeldatavasti kasvab kodumaine väärtus enne 2019. aastat jätkuvalt 3,3% ni.

Kõige kallimad kodumajandusega linnad hõlmavad Portlandit, Bendi, Beavertonit, Hillsboro ja Greshami. Õnneks on ka mõningaid häid võimalusi sellistes linnades nagu Springfield ja Salem.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika
No real estate match the specified search parameters!
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB